Áno
Nie
Jazyk:

O nás

Vítame Vás na stránke firmy PENextra, ktorá sa špecializuje na služby pre ženy, ktorými sú skrášľovanie a omladzovanie.

 

Spoločnosť pracuje pod záštitou spoločnosti ProfiEkoNet s.r.o., ktorá má na trhu dlhoročné skúsenosti. 

 

Celé pôsobenie firmy PENextra vzniklo za účelom starostlivosti o zákazníčky – ženy, ktoré chcú byť pekné. Skrášľovanie a omladzovanie prebieha prirodzeným spôsobom, pomocou cvičení svalov tváre, ktoré veľmi účinne pôsobia na zvýrazňovanie kontúr a vyhladzovanie vrások na ženskej tvári. Lebo tak, ako starne naše telo, pôsobí čas aj na našu tvár. Aby sme ženskú tvár uchovali čo najdlhšie pružnú, pevnú, jemnú a bez vrások, postará sa o Vás školený, milý a profesionálny tím s individuálnym prístupom.

 

Chceme Vás naučiť ako pre Vaše skrášlenie cvičiť svaly tváre, a taktiež používať tipy a triky pomocou potravín, ktoré bežne máte aj doma v chladničke. V domácich podmienkach si tak dokážete prírodnými prostriedkami pomôcť v starostlivosti o Vašu tvár. Bude stačiť, ak venujete pozornosť Vašej tvári zopár minút denne v pravidelných intervaloch.

 

Na našej stránke môžete nájsť aj vtipné a poučné články nielen o starostlivosti o pleť či vlasy, ale mnoho ďalších, z ktorých si určite vyberiete to, čo Vás bude zaujímať. Veríme, že každá z Vás si tu nájde to, čo potrebuje. 

 

Na webe si tiež môžete vybrať širokú ponuku cvičení, ako sú 2 hodinové kurzy učenia tvárovej gymnastiky, alebo denné cvičenia s individuálnym prístupom. Nájdete tu aj darčekové poukážky s venovaním, tematické poukážky k Vianociam, MDŽ, na Valentína a ďalšie...

 

A preto, že nám záleží na Vašej spokojnosti, radi uvítame aj Vaše nápady a podnety k novým článkom a k samotnému cvičeniu.

 

Tím peknej tváre.... 

 

Partneri

TEL. KONTAKT

+421 908 333 898

PRACOVNÝ ČAS

24 hodín v týždni

DODANIE A PLATBA

zdarma pri nákupe nad 200 EUR

VRÁTENIE TOVARU

do 14 dní bez udania dôvodu