Áno
Nie
Jazyk:

Stress Control Creme

Stress Control Creme
Začiatok predaja: 23.01.2018 11:01
19,90 €
Zadajte počet jednotiek produktu:
Obsah produktu: 50 ml
Skladom: 1 ks
možnosť doobjednania ak nie je skladom
Dodanie produktu, ktorý je skladom: zvyčajne do 3 dní
Dodanie produktu, ktorý nie je skladom: zvyčajne do 2 týždňov

Kontaktovať predajcu

Meno:
Tel.č.:
E-mail: *
Správa: *
Popis produktu

Stress Control Creme

Stress Control Creme je odporúčaný takmer pre všetky typy pleti, okrem extrémne mastnej, alebo extrémne suchej pokožky. V týchto prípadoch by mohlo dôjsť k páleniu, svrbeniu, či k zvýšenej tvorbe mazu.

Každú minútu napádajú tisíce voľných radikálov bunky nášho tela a to je nebezpečné predovšetkým s pribúdajúcim vekom. Pleti vlastný ochranný systém sa nedokáže efektívne brániť a dôsledkom sú potom výrazné zmeny na pleti. Nastáva preto najvyšší čas urobiť niečo pre ochranu našej pleti proti stresu.

Používanie Stress Control Creme pomôže udržať prirodzenú rovnováhu pleti, a to i napriek najrôznejším stresovým faktorom. Krém teda zaistí optimálnu starostlivosť a ochranu proti stresu. Ochranná funkcia zostane zachovaná a pleť je tak optimálne chránená pred vysušením.

 

Použitie: Stress Control Creme nanášajte pravidelne na vyčistenú pleť tváre, krku i dekoltu. Ráno naneste ako normálny denný krém a potom použite make-up ako zvyčajne. Ak nepoužívate žiadnu špeciálnu nočnú kúru, môžete Stress Control Creme použiť aj na noc. Pozor - krém nesmie prísť do styku s očami, preto sa vyhnite očnému okoliu. S novým Stress Control Creme s ochranným faktorom LSF 15 je starostlivosť o pokožku jednoduchšia a zároveň účinnejšia.

Pre zvýšenie Anti-stress účinnosti odporúčame ako dennú starostlivosť použiť krém Stress Control Creme, ako nočnú starostlivosť zvoliť Pleťový krém N° 1.

Dostupná vzorka 2 ml - na vyžiadanie.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Pleťová kozmetika - Séria prípravkov N° 1

Partneri

TEL. KONTAKT

+421 908 333 898

PRACOVNÝ ČAS

24 hodín v týždni

DODANIE A PLATBA

zdarma pri nákupe nad 200 EUR

VRÁTENIE TOVARU

do 14 dní bez udania dôvodu