Áno
Nie
Jazyk:

Aktívny krém

Aktívny krém
Začiatok predaja: 24.01.2018 11:30
55,00 €
Zadajte počet jednotiek produktu:
Obsah produktu: 50 ml
Skladom: 3 ks
možnosť doobjednania ak nie je skladom
Dodanie produktu, ktorý je skladom: zvyčajne do 3 dní
Dodanie produktu, ktorý nie je skladom: zvyčajne do 2 týždňov

Kontaktovať predajcu

Meno:
Tel.č.:
E-mail: *
Správa: *
Popis produktu

Aktívny krém

Exkluzívny Aktívny krém dodáva pleti energiu, aktivuje látkovú výmenu a účinne zjemňuje vrásky až o 16%. Už po prvom použití prináša pleti príjemnú relaxáciu, jedinečný pocit a viditeľné vyhladenie. Obsahuje peptidy, ktoré podporujú vlastnú tvorbu kolagénu a hydratačných látok, tiež dodáva pleti energiu a aktivuje látkovú výmenu. Účinný komplex z rias a pšenice zaisťuje Skin Tightener efekt. Aktívny krém vďaka koenzýmu Q10 a vitamínu E chráni pleť pred škodlivými vplyvmi prostredia a tým aj pred predčasným starnutím pleti. Vhodný pre náročnú pleť, dehydratovanú suchú a zmiešanú pleť, pre podráždenú pleť po slnení.

Aktívny krém je určený pre ženy vo veku 40 + predovšetkým s náročnou, zmiešanou až suchou pleťou. Je skvelý ako kúra pre veľmi suchú pleť. Vďaka jeho konzistencii ho však privítajú aj mladšie ženy. Aktívny krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pleti mastný film, pre svoju ľahkú konzistenciu je veľmi úsporný v spotrebe.

Použitie: Naneste ráno i večer na dôkladne odlíčenú a očistenú pleť. Aktívny krém pre výrazné a viditeľné vyhladenie pleti nanášajte pravidelne na deň aj noc (cca od 40-tich rokov), vhodný aj ako podklad pod make-up.

Dostupná vzorka 2 ml - na vyžiadanie.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Pleťová kozmetika - Efekt a starostlivosť

Partneri

TEL. KONTAKT

+421 908 333 898

PRACOVNÝ ČAS

24 hodín v týždni

DODANIE A PLATBA

zdarma pri nákupe nad 200 EUR

VRÁTENIE TOVARU

do 14 dní bez udania dôvodu